Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 

Duo Strimaitis koncertas

Kamerinės muzikos koncertų ciklas Duo Strimaitis kūrybinės veiklos 10 -mečiui

 

2011 m. sausio 19 d. 18 val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
Lietuvių kompozitorių muzika dviems - „Į kylančią paukštę"
Skambės J.Domarko, D.Čemerytės, A.Kučinsko, Z.Bružaitės, Z. Virkšo kūriniai smuiko ir fortepijono duetui,

Koncertą veda kompozitorius Antanas Kučinskas.

 

2011 m. smuikininkas Aidas Strimaitis ir pianistė Eglė Strimaitienė švenčia savo kūrybinės veiklos 10 -metį. Duetas aktyviai koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje, rengia originalius ir konceptualius menų sintezės projektus, dalyvauja įvairiuose muzikos festivaliuose, yra išleidę dvi kompaktines plokšteles - „Pas de deux" ir „Fratres", nuo 2008 m. atlikėjai organizuoja profesionalios klasikinės kamerinės muzikos festivalį Lietuvoje - „Paežerių dvaro festivalis".
Nors abu muzikai kartu grojo jau studijų metais Lietuvos muzikos akademijoje prof. R.Katiliaus bei prof. D.Katkaus klasėse, tačiau savo savarankišką muzikinį ansamblio kūrybos kelią skaičiuoja nuo 2001 -ųjų metų koncerto. Šia proga 2011 -aisiais metais duetas užsibrėžė surengti dešimt kamerinės muzikos koncertų, pristatant skirtingas ir originalias kamerinės muzikos programas. 2011 m. sausio - gegužės mėnesiais duetas skirtingose Vilniaus erdvėse pristatys penkis pirmuosius savo koncertus, kuriuose skambės klasikos šedevrai - L.van Beethoveno Sonatos smuikui ir fortepijonui, romantinės ir impresionistinės muzikos opusai, šiuolaikinė lietuvių bei užsienio kompozitorių kūryba bei keletas intriguojančių premjerų. Duetas neapsiribos vien tik smuiko ir fortepijono dueto žanru, keliuose koncertuose smuikininkas Aidas Strimaitis ir pianistė Eglė Strimaitienė muzikuos kartu su Čiurlionio kvartetu, fleitininke Viktorija Zabrodaite, klarnetininku Antanu Taločka. Koncertus pristatys, komentuos ir įvairiomis istorijomis praturtins kompozitorius Antanas Kučinskas, muzikologai Laimutė Ligeikaitė ir Viktoras Gerulaitis, aktorius Petras Venslovas.

 

Koncertų ciklo programa 


Plačiau apie koncertus: www.duostrimaitis.com

Koncertų organizatoriai:
VšĮ „Musicus ictus", Vilniaus rotušė, Lietuvos nacionalinė filharmonija
Partneris: Lietuvos kompozitorių sąjunga
Rėmėjas: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, kultūros rėmimo fondas


Bilietų kaina 20 Lt
Bilietus į koncertus galima įsigyti visose Tiketa platinimo vietose (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose) bei renginio vietoje 1 val. prieš koncertą.

 

 
Duo Strimaitis
lt/en
LR KM
Lietuvos kultūros taryba
VEPS
 
Naujienlaiškio prenumerata
Tinklapio struktūra
Spausdinti
RSS

Copyright 2009

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Tinklapio dizainą kūrė Lukas Misevičius

Programavo Fresh media