Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 

Koncertas "Skambantis sekamdienis"

2010 m. lapkričio 7 d. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia pradėti ir užbaigti dieną koncertu. „Skambančio sekmadienio" koncertuose klausytojai turės retą galimybę šiuolaikiniame kontekste išgirsti muziejaus lobyne saugomų instrumentų garsus.


Šie koncertai yra muziejaus ir jaunosios kartos kompozitoriaus Arturo Bumšteino bendro projekto, kurio metu buvo įrašinėjami instrumentų garsai, o iš jų kuriamos muzikinės kompozicijos, rezultatas.
Koncertuose klausytojai išgirs lietuvių klasiko Juozo Naujalio pianino, kompozitoriaus Juozo Tallat-Kelpšos fortepijono, legendinio pasaulinio lygio virtuozo Timofejaus Dokšicerio trimito skambesį, fleitų, klarnetų, skudučių, ragelių, smuikų, gitarų, mandolinų, kanklių, armonikų ir kitų instrumentų iš XVIII-XX a. kolekcijos garsus. Sukurtas kompozicijas koncertų metu papildys Arturo Bumšteino ir jaunų talentingų atlikėjų Tado Žukausko ir Iljos Belorukovo (Sankt Peterburgas) muziejaus instrumentais atliekamos improvizacijos.
Arturas Bumšteinas, žinomas kaip nešiojamųjų kompiuterių kvarteto „Twentytwentyone" įkūrėjas, koncertuoja įvairiose pasaulio šalyse, yra išleidęs daugiau kaip dešimt elektroakustinės muzikos albumų Lietuvoje, JAV, Danijoje, Ukrainoje, Kanadoje, Ispanijoje, Olandijoje.

 

Arturo Bumšteinio kūrinių ištraukos:

http://dl.dropbox.com/u/2488447/4%20FLUTE%20PLUCKS.MP3

http://dl.dropbox.com/u/2488447/5%20MUSICBOX%20CLAR%20mix1.MP3

 

12 val. - koncertas „Rytas su muziejaus instrumentais". Atlikėjai: Arturas Bumšteinas (fisharmonija), Ilja Belorukov (pučiamieji).

 

19 val. - koncertas „Vakaras su muziejaus instrumentais". Atlikėjai: Arturas Bumšteinas (fortepijonas), Tadas Žukauskas (styginiai).

Koncertų trukmė - apie 1 val.

Bilieto kaina - 5 Lt už kiekvieną koncertą.
Rėmėjas: Rusų kultūros centras

Koncertų įrašus planuojama išleisti kompaktinėje plokštelėje.

 

Daugiau informacijos: projekto vadovė Regina Jackūnaitė - 8 616 90377, regamail@yahoo.com
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus adresas: Vilniaus g. 41, tel. (8 5) 231 27 24, www.ltmkm.lt

 

 
lt/en
LR KM
Lietuvos kultūros taryba
VEPS
 
Naujienlaiškio prenumerata
Tinklapio struktūra
Spausdinti
RSS

Copyright 2009

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Tinklapio dizainą kūrė Lukas Misevičius

Programavo Fresh media