Nukopijuota
December 18
10:00
-
16:00
Nemokamas sekmadienis su Kalėdų seneliu svečiuose Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Žiemišką ir šventišką gruodžio 18-ąją, sekmadienį, kai muziejų lankymas nemokamas, kviečiame užsukti į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų.

Nuo 10.00 iki 16 valandos Jūsų lauks:

Paroda „Gražina ir drakonas“.  Tai pažintis su pirmąją profesionale lietuvių animtore Gražina Brašiškytė. Spalvingose ir žaisminguose parodos erdvėse, mažieji galės ieškoti animacinių filmų veikėjų, didesnieji turės galimybę išbandyti kaip kuriami filmukai stop kadro principu parodinėse salėse, vyresniuosius lankytojus kviesime parodoje susipažinti su pieštinės animacijos technika, bei prisiminti vaikystėje žiūrėtus animacinius filmus.

Paroda „Nematytas Nekrošius. Nadeždos Gultiajevos fotografijos“. Daugelis pažinojo Eimuntą Nekrošių kaip didį menininką. Fotografijose bandyta atrinkti tas gyvenimo ir kūrybos akimirkas, kuriose Eimuntas Nekrošius  – nematytas, paprastas, keistas, šmaikštus. Vienas ar apsuptas gamtos, jam artimų žmonių.

12:00 Kviečiame į nemokamą ekskursiją po parodą „Gražina ir drakonas“. Registracija: https://bit.ly/3Ppg9gP

Nuo 13:00 iki 15:00 muziejuje viešės KALĖDŲ SENELIS! Linksmai ir šventiškai su elfų pagalba kviečaime pikselizacijos techniką įsiamžinti su šiuo žiemos svečiu!

Minėdami besibaigiančius Gyvūnų gerovės metus laukiame ir keturkojų draugų!