Nukopijuota
May 20
12:00
-
13:00
Šeimų šeštadienis. Claros Rockmore portretas Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Gegužės šeimų savaitgalio metu kviečiame įvairiais būdais susipažinti su Clara Rockmor – viena pirmųjų elektronikos muzikos pradininke.

Šiuo metu šis muzikinis žanras išgyvena savo aukso amžių – jaunimas klausosi šios muzikos festivaliuose, šėlsta klubuose, bet retas žino, kad pirmoji pasaulyje elektroninės muzikos atlikėja Clara Rockmore gimė Vilniuje, litvakų šeimoje. Neeilinių gabumų mergaitė, būdama 4 – erių, buvo priimta į Sankt Peterburgo konservatoriją, smuiko klasę, ir iki šiol tebėra jauniausia mokinė, kada nors priimta į šią mokymo įstaigą. Vis dėlto smuikininke tapti Clarai sutrukdė sveikatos problemos, tačiau pasauline žvaigžde ją pavertė iki tol neregėtas teremino instrumentas – prietaisas, skleidžiantis garsus, kuomet atlikėjas ore varijuoja elektromagnetiniais laukais. Šeimų šeštadienio metu gidė – papasakos dar daugiau įdomių faktų apie šią neeilinę atlikėją. O su edukatorėmis galėsite graffit būdu sukurti Claros Rockmore portretą.

Registracijos forma bus patiekiama dvi savaitės iki renginio

Kaina: Šeimos bilietas 7 eurai (1 suaugusysis ir 1-4 nepilnamečiai vaikai) arba 12 eurų  (2 suaugusieji ir 1-4 nepilnamečiai vaikai)

Informacija ir registracija pirmadieniais-penktadieniais nuo 9 iki 17 val.: tel. +370 616 711 33 arba el. paštu edukacija.ltmkm@gmail.com

Skip to toolbar