Nukopijuota
January 29
13:00
-
15:00
Šeimų šeštadienis Valstybės pažinimo centre Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centras Žiūrėti Facebook

Šį šeštadienį, sausio 29 d., mūsų edukatorė ir gidė laukia visų Valstybės pažinimo centre –  kviečiame dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Vizitinės kortelės herojams“ bei pažintinėje ekskursijoje parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“.

13 val. Edukacinio užsiėmimo „Vizitinės kortelės herojams“ metu susipažinsite su vizitinės kortelės istorija, jos reikšme ir pokyčiais, taip pat sužinosite kelis etiketo apibrėžtus niuansus. Parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985 – 1995“ surasite vieną ekspozicinių stendų, kuriame vizitinė kortelė pateikiama jau kaip meno kūrinys. Taip pat Jūsų lauks ir praktinė–kūrybinė dalis, kurioje kursite savo šeimos vizitinę kortelę.
Smalsu, kokia yra vizitinės kortelės istorija? Įdomu, kodėl vizitinė kortelė tapo meno kūriniu? Norite išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus? Jei nors į vieną klausimą atsakėte taip, tuomet kviečiame Jus dalyvauti edukacijoje.
Edukacijoje amžiaus cenzo nėra, tačiau būtina išankstinė registracija:https://bit.ly/3tVtTHy
Trukmė: apie 1 val.

14 val. Parodos „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“ pažintinėje ekskursijoje kviesime į vieną reikšmingiausių moderniosios valstybės dešimtmečių pažvelgti per meno pasaulio reiškinius bei atskleisti sovietmečio pabaigos ir pirmųjų po Nepriklausomybės sekusių metų laikotarpio specifiką.
Kaip meno kūriniuose reprezentuojami pokyčiai mūsų visuomenėje? Kokia kūryba dominuoja atgimstančioje Lietuvoje? Kokie reiškiniai susiformavo kultūroje tų nuotaikų, kuriomis gyveno ano meto Lietuvos gyventojai ir menininkai, apsuptyje? Kaip dinamiško laikmečio dvasią suprato kūrėjai? Tai tik vieni iš klausimų į kuriuos mėginama atsakyti šioje parodoje.
Būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3nSyKFD
Trukmė: apie 1 val.

Edukacinis užsiėmimas ir ekskursija nemokami