Nukopijuota
Orientacinis žaidimas parodoje „Kova su drakonu“ (KP*)
2021-12-01

Edukacinis užsiėmimas skirtas II– VI kl. moksleiviams, taip pat tėveliams ir jų mažiesiems, edukacinis užsiėmimas gali būti pritaikytas specialiųjų poreikių turintiems mokiniams.

Užsiėmimo vykdymo vieta: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Edukacinio užsiėmimo forma: edukatoriaus pasakojimas, orientacinis žaidimas.

Lietuvos teatro kino ir muzikos muziejuje kuriant parodą „Gražina ir drakonas“ netikėtai vienai nakčiai atgijo Drakonas ir paslėpė muziejininkų saugotą lobį. Darbuotojai niekaip negali jo rasti. Mums reikia vaikų pagalbos. Gal tai bus Jūsų klasė, kuri ras Drakono paslėptą lobį ir išgelbės muziejų nuo pražūties.

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai interaktyviai susipažins su Gražinos Brašiškytės kūryba eksponuojamoje parodoje „Gražina ir Drakonas“. Dirbdami grupėse, vaikai orientacinio žaidimo metodu ieškos atsakymų į užduotus klausimus apie jos kurtus animacinius filmus, asmenybę bei kūrybinius ieškojimus. Pabaigoje besimėgaudami atrastu Drakono saugotu lobiu, atliks refleksiją, kurioje aptarsime pagrindines vertybes užkoduotas Gražinos Brašiskytės animaciniuose filmuose.

Trukmė: iki 50 min., kaina – 3 eurai.
Vadovė: Karolina Valentaitė

Informacija ir registracija pirmadieniais-penktadieniais nuo 9 iki 17 val.: tel. +370 616 711 33 arba el. paštu edukacija.ltmkm@gmail.com

*Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Susidomėjote? Atsiųskite užklausą

    Jūsų žinutė buvo išsiųsta
    Skip to toolbar