„SESĖS PIRŠTINĖLĖS. Namų teatro vaidinimas Šv. Kalėdų šventei“

„SESĖS PIRŠTINĖLĖS. Namų teatro vaidinimas Šv. Kalėdų šventei“

Niekas nesitikėjo, kad šie metai atneš tiek pokyčių: privers kitaip dirbti, atostogauti, kitaip švęsti šventes. Bet sakoma, jog kiekviena pabaiga yra nauja pradžia! Spėjame, kad ateinančios šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventės taip pat gali būti truputį kitokios – be šurmulio, didelių giminių ir draugų susibūrimų. Tačiau Kalėdų senelis vaikus būtinai aplankys. Gal paslapčia, vengdamas susitikimų. Bet patikėkite: jis, kaip ir anksčiau, laukia ir vaikučių laiškų, ir eilėraštukų, ir dainelių. Buvote įpratę Senelį pasitikti įspūdingais
koncertais mokyklose, vaikų darželiuose? Šiemet visoms Kalėdų senelio laukiančioms šeimoms siūlome įkurti Namų teatrą ir vaidinti nuotaikingus spektaklius. Gal pasipuošę personažų kostiumais vaidinsite patys, gal pasidarysite lėlytes ir tapsite lėlių teatriuko aktoriais? Kalėdų senelis tikrai apsidžiaugs, pamatęs jūsų pasirodymą. Ir ne tik jis. Šiuolaikinių technologijų pagalba į savo Namų teatrą galėsite pasikviesti kitur gyvenančius senelius, dėdes, tetas, draugus – tereikės užpildyti ir jiems išsiųsti spektaklio afišą, kurios pavyzdį rasite mūsų knygutėje, šiek tiek toliau. Galite vaidinti mėgstamą pasaką, galite patys parašyti vaidinimo scenarijų. O gal jums patiks smagus vaidinimas „Sesės pirštinėlės“, kurio tekstą šiandien siūlome?
Knygutėje jūsų laukia ir staigmena – tai nauja, dar negirdėta kompozitoriaus Mikalojaus Noviko daina visai šeimai „Sninga“. Padainuokite ir patys įsitikinsite, kad ji padeda sukurti nepakartojamą nuotaiką!

Knygute galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą – Sesės pirštinėles