Nukopijuota
Miestų legendos: paslaptingasis baziliskas (KP*)
2022-05-31

 

 

 

 

 

 

Edukacijos priemonės: animacijos kūrimo programėlė, lego, popierius ir kitos priemonės aplikacinei animacijai kurti, edukatoriaus pasakojimas.

Edukacijos forma: pažintis su mituose aptinkamų tipažų simboline prasme, Vilniaus bazilisko istorija, animacijos kūrybine specifika.

Ar žinojote, jog daugybė miestų turi unikalias legendas apie juose gyvenusius, o gal dar tebetūnančius siaubūnus? Štai Niu Džersyje rodydavosi Džersio velniūkštis, Puerto Rike gali sutikti Čiupakabrą, o Prahos miestas seka kelių amžių senumo istoriją apie senojoje sinagogoje besislepiantį Golemą. Vilniuje vis dar gyva legenda apie baziliską – paslaptingą mitinę gyvatę mirtinu žvilgsniu. Šiame edukaciniame užsiėmime kalbėsime apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda pasakojimai apie mitines būtybes, ieškosime bazilisko pėdsakų, aiškinsimės, ką mums reiškia istorijose vaizduojama alegorinė gėrio ir blogio dvikova. Praktinėje užsiėmimo dalyje keliausime į animacijos studiją ir kursime savuosius animacinius baziliskus bei jų nepabūgusius drąsuolius .

Vadovas: Eglė Špokaitė-Dapšienė

Informacija ir registracija pirmadieniais-penktadieniais nuo 9 iki 17 val.: tel. +370 616 711 33 arba el. paštu edukacija.ltmkm@gmail.com

*Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Susidomėjote? Atsiųskite užklausą

    Jūsų žinutė buvo išsiųsta