Nukopijuota
Spalis 1
13:00
-
14:30
Ekskursija senjorams „Pasivaikščiojimai po Vilniaus senamiestį. Muzikinis Vilnius“ Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje Žiūrėti Facebook

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga spalio 1 dieną 13 val. kviečia senjorus į nemokamą ekskursiją „Pasivaikščiojimai po Vilniaus senamiestį. Muzikinis Vilnius“.

Kviečiame su muziejaus gide pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį ir susipažinti su čia vykusiu muzikiniu gyvenimu nuo 17 a. iki mūsų dienų, su Vilniuje kūrusiais ir gyvenusiais kompozitoriais Stanislovu Moniuška, Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu, garsiais muzikantais ir dainininkais Kristina Frank ir Kipru Petrausku, pasiklausyti bažnyčių varpų muzikos, pasėdėti ant suolelio ir dar kartą išgirsti Mykolo Kleopo Oginskio garsųjį  polonezą „Atsisveikinimas su tėvyne“, pabandyti atspėti, ką vaizduoja Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro skulptūros. Prisėsti ant suolelio, įamžinančio aktorių Vytautą Kernagį – dainuojamosios poezijos pradininką Lietuvoje, su kurio muzika užaugo ne viena karta, praeiti Gedimino prospektu, XX a. 6-7 dešimtmetyje pramintu Brodu, kur liejosi jaunatviškas maištas.

Ekskursijos pradžia: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilniaus g. 41, Vilnius

Ekskursijos trukmė: ~1,5 val.

Daugiau informacijos  telefonu:  +370 616 711 33

Registracija telefonu:  +370 616 711 33 arba užpildykite anketą https://bit.ly/3EURFGL