Nukopijuota
Vasaris 10
13:00
-
14:00
Senjorų diena. Susitikimas-paskaita „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMAS IR SAUSIO 13-OJI“ Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia į specialiai Jums skirtas SENJORŲ DIENAS. Jų metu vyks sutikimai ir pokalbiai įvairiomis temomis, susijusiomis su Lietuvos kultūros reiškiniais.

Vasario 10 dieną, 13:00 valandą, maloniai kviečiame senjorus į pirmąjį ciklo susitikimą – paskaitą, dedikuojamą 1990 metų sausio įvykiams. „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMAS IR SAUSIO 13-OJI“ – taip pavadinome pirmąją popietę, kurioje išvysite Edmundo Zubavičiaus filmų „Dar sykį – LIE – TU –VA“ ir „Sausio 13 – oji“ ištraukas, prisiminsite operatorius ir režisierius, dirbusius tuo įtemptu metu. Susitikimo vedėjas – buvęs Lietuvos kino studijos dokumentinių filmų garso režisierius, dabar – Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus vyriausiasis muziejininkas Vidmantas Kazlauskas, pats dalyvavęs visuose svarbiausiuose nepriklausomybės atkūrimo metų įvykiuose. Iš liudininko lūpų išgirsite mažai kam žinomus  faktus, bei kartu prisiminsite svarbiausius  to meto įvykius.

Įėjimas su muziejaus bilietu, kaina senjorams – 1 euras.

Esant poreikiui ir surinkus 20 žmonių grupę, galimas ir nuotolinis paskaitos variantas, iš anksto sutartu, jums patogiu metu.

Išankstinė registracija: tel. +370 616 711 33 arba el. paštu edukacija.ltmkm@gmail.com