-
18:00
Liepos 14 d. 16:00 / 18:00
Vieta: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas (Vilniaus g. 41A)
Trukmė: 30 min.
Spektaklis naujai žvelgia į mūsų judėjimo ir aplinkos ryšį: kaip keičiasi visų šių dedamųjų dalių santykis ir visuma, kaip galėtų pasikeisti mūsų patirtis ir istorija, perkėlus veiksmą į visiškai kitokią aplinką? „Balkonas“ kviečia žiūrovus tapti lygiaverte eksperimentinės kelionės dalimi, kurioje kiekvienas judesys yra žingsnis į naujas sąveikos formas, o kiekviena mizanscena yra naujas pasaulio interpretavimas.
Tai judėjimo poezija, atskleidžianti mus supančios aplinkos galią, formuojančią mūsų tapatybę bei sąveiką su savimi ir kitais. Spektaklio metu šokėjai kuria skirtingas vyksmo erdves, atskleisdami aplinkos įtaką judėjimui. Taip nuolatos kuriamas nuoseklus naratyvas iš be perstojo kintančių elementų esančių erdvėje –objektų, įvairių detalių, žiūrovų. Tai ne tik pasakojimas apie judesį – tai galimybė pajausti sąveiką su pasauliu ir savimi.
Festivalį globoja – Vilniaus miesto savivaldybė.
Festivalio programą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.
Daugiau informacijos: www.menuspaustuve.lt
//
The performance takes a new look at the connection between our movement and our environment: how does the relationship and the totality of all these components change, how can our experience and history alter when the action is moved to a completely different environment? “Balcony” invites the audience to become an equal part of an experimental journey, where every movement is a step towards new forms of interaction and every stage setting is a new interpretation of the world.
It is a poetry of movement revealing the power of the environment around us, shaping our identity and interaction with ourselves and others. During the performance, the dancers create different spaces of processes, exposing the influence of the environment on the movement. In this way, a continuous narrative is created from the constantly changing elements in the space – objects, various details, and the audience. It is not only a story about movement – it is an opportunity to feel the interaction with the world and yourself.