Nukopijuota
Lapkritis 4
10:00
-
14:00
Teatro diena moksleiviams Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia aktyviai praleisti artėjančias rudens atostogas! Lapkričio 3- 4 dienomis kviečiame moksleivius į edukacinius užsiėmimus, supažindinančius su animacijos bei teatro meno kūrimo principais.

Lapkričio 4 diena – Teatro diena!

Programa:

10:00 val. ŠEŠI ELEMENTAI

Ar norėtum pasinerti į kūrybinį spektaklio procesą? Ar žinai, kokie esminiai elementai būtini spektaklio gimimui? Kokia yra Teatro meno prigimtis? Edukacinis užsiėmimas „Šeši elementai“ supažindins su pagrindinėmis, teatre bendradarbiaujančiomis meno sritimis, suteiks galimybę patiems sukurti ir atlikti trumpas scenas. Sužinosi, kad režisierius ne tik vadovauja kūrybiniam procesui, bet atlieka ir daugybę kitų svarbių veiksmų, susipažinsi su specifiniais, aktorių naudojamais apšilimo žaidimais, kursi muzikinį takelį ir kostiumus aktoriams! Tapk režisieriumi, scenografu ar kompozitoriumi ir sukurk savo originalų etiudą!

Edukacinis užsiėmimas skirtas 5 – 8 klasių moksleiviams.
Kaina 2 eurai.

11.30 val. SPALVŲ SCENOGRAFIJA

Populiarusis jausmų ratas apibrėžia mažiausiai 80 jausmų, o žmogaus akiai suvokiamų spalvų spektras, kaip žinome, yra dar platesnis. Susitikimo metu mokysimės tiksliau įvardyti savuosius jausmus, susiesime juos su spalvomis, o visus šiuos atradimus išsyk panaudosime kūrybiškai – konstruodami originalų scenografijos maketą! Tyrinėsime, kaip kuriama scenografija, aiškinsimės jos pagrindines funkcijas spektaklio atžvilgiu. Specifinius teatro dailės elementus praturtindami asmeniniu kūrybiniu indėliu, kartu su visa šeima leisitės į savojo kūrybiškumo pažinimo kelionę.

Edukacinis užsiėmimas skirtas 1 – 4 klasių moksleiviams.
Kaina 2 eurai.

13:00 val. TEATRO ŽAIDIMAI

Žmogus – itin sociali būtybė, geriausiai atsiskleidžianti tarp kitų žmonių. Gražiausi momentai ir stebuklai tarpusavio bendravime nutinka tuomet, kai esame pastabūs sau ir kitam, tikrai matome ir girdime aplinką, mažyčius pokyčius ir mus supančius asmenis, gebame empatiškai atliepti kitą. Edukaciniame užsiėmime „Teatro žaidimai“ improvizacinių užduočių pagalba mokysimės atidžiau pastebėti šalia esantį, kurti bendroje grupės dinamikoje, bet ne savo galvoje, lavinsime reakciją ir visi kartu bandysime suprasti kur slypi tas magiškasis poveikio publikai stebuklas.

Edukacinis užsiėmimas skirtas 9 – 12 klasių moksleiviams
Kaina 2 eurai.

Registracija: https://bit.ly/3TTyvHW

Informacija ir registracija tel. +370 616 711 33 arba el. paštu edukacija.ltmkm@gmail.com